Partner - ředitel pobočky

Partner – ředitel pobočky

Z důvodu posílení svého obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta pro zřízení a vedení regionální pobočky ve vybraných regionech.

Nabízíme:

•             úvodní zaškolení

•             trhem prověřené know-how a obchodní metody

•             velmi zajímavou a kreativní činnost

•             časovou nezávislost

•             široký prostor pro vlastní seberealizaci

•             skvělé finanční ohodnocení závislé na Vašich výsledcích (50.000 – 200.000 Kč, pro velmi úspěšné i více měsíčně) v rámci našeho unikátního obchodního modelu

•             zázemí dlouhodobě fungující společnosti a dobré reference

•             velkou šíři kvalitního sortimentu pro vybavení interiérů

•             skvělou příležitost pro schopné obchodníky a manažery

•             seriózní jednání

•             dlouhodobou perspektivu

Pracovní náplň:

•             vyhledávání potenciálních zákazníků, tvorba nabídek, jednání s klienty

•             realizace poptávek zákazníků z Vašeho regionu předaných naší společností

•             telemarketing, poradenská činnost, prezentace sortimentu

•             uzavírání smluv a dohled nad realizací objednávek

•             možnost vybudování a řízení vlastního týmu

Požadujeme:

•             podnikatelský duch a přístup

•             snahu vybudovat a řídit vlastní firmu

•             výpis z registru dlužníků

•             čistý trestní rejstřík

•             vysoký morální kredit, spolehlivost, otevřenost, férové jednání

•             vztah k interiérům, zkušenosti v oblasti interiérů nejsou podmínkou, vztah k nim však ano

•             znalost prodejní problematiky

•             zkušenosti v oblasti obchodu velkou výhodou

•             ŽL – živnostenský list

•             SŠ, VŠ vzdělání

•             znalost práce na PC

•             komunikativní dovednosti

•             aktivní přístup a orientaci na výsledek

•             snahu vyniknout

Důvody, proč si vybudovat vlastní firmu s námi:

•             možnost vyhnout se neustálému hledání práce na nestabilním pracovním trhu

•             jednou pro vždy skoncovat s účastí v nekonečných pracovních pohovorech

•             jedinečná příležitost jak se vyhnout potupnému hledání zaměstnání ve vyšším věku ("Personalisté přiznávají, že fimy nechtějí lidi na 48 let" - zdroj: časopis Květy)

•             možnost vyhnout se finanční závislosti na Vašem zaměstnavateli

•             definitivní skoncování s obdobími v životě, kdy jste bez práce a bez příjmů

•             možnost jednou pro vždy se vyhnout neschopným nebo všeho schopným:-) nadřízeným

•             získání trvalé vlastní perspektivy v kreativní a tvořivé branži

•             možnost dosažení finanční nezávislosti

•             získání časové nezávislosti (možnost plánovat si čas na svoje zájmy a na rodinné příslušníky tak, jak potřebujete Vy nikoliv Váš zaměstnavatel)

•             získání zajištění na stáří a pro svoje děti

•             díky našemu know-how možnost vybudovat vlastní fungující firmu za kratší dobu a s minimálními náklady oproti samostatnému podnikání

•             díky našim zkušenostem a našemu trhem prověřenénu, zcela unikátnímu obchodnímu modelu možnost získání Vaší stálé konkurenční výhody Vaší firmy ve Vašem regionu

V případě zájmu Vás prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu spolu s PRŮVODNÍM DOPISEM, v němž vysvětlete důvody Vašeho zájmu o tuto pozici, na e-mailovou adresu: perso[zavináč]perso.cz