Pronájmy

Nabízíme k pronájmu (možno i dlouhodobě) PŘÍMO OD MAJITELE BEZ PROVIZE (NEPLATÍTE PROVIZI):

 

POSLEDNÍ NOVOSTAVBA, LUXUSNĚ ZAŘÍZENÝ ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM 4+kk, balkon, terasa, dvougaráž, zahrádka, předzahrádka, s krásným výhledem na hřebeny Brd v těsném sousedství Chráněné krajinné oblasti Český kras ve velmi žádané lokalitě Černošice, se skvělým dopravním spojením do centra Prahy příměstskou hromadnou dopravou (metro Smíchovské nádraží 13 min, Hlavní nádraží 22 min.) nebo autem cca 20 min. a rovněž na letiště (cca 20 min. autem) a s výbornou občanskou vybaveností.

 Luxusni_hydromasazni_vana_-_koupelna_2NP 02092011600 875 

pict0070 11092011689 887

 Další fotografie naleznete v naší fotogalerii.


Výjimečná poloha předurčila Černošice k exkluzivnímu  a velmi prestižnímu bydlení.  Černošice jsou nazývány zahradním městečkem na JZ okraji Prahy a jsou jednou z nejžádanějších lokalit k bydlení s velkým množstvím zeleně, navíc v těsném sousedství Prahy. Přes řeku Berounku, která nabízí nejen malebná zákoutí známá z knih Oty Pavla ale i možnost koupání na řadě míst vč. černošické písčité pláže, jsou úchvatné výhledy na lesnatý brdský hřeben. Chráněná krajinná oblast Český kras prakticky hned za domem a nádherná příroda v okolí vybízí k procházkám a výletům do okolí - Brdy, lomy Velká a Malá Amerika, Berounka, Karlštejn atd. Z toho důvodu v Černošicích bydlí mj. řada významných osobností společenského a kulturního života (herců, zpěváků, sportovců atd.), majitelů i vrcholových manažerů českých i zahraničních firem, kteří zde hledají klid a odpočinek po náročné práci, přírodní krásy ale i snadnou a rychlou dostupnost Prahy.


Nadstandardní občanská vybavenost: V místě jsou obchody, služby, řada lékařských ordinací (praktičtí, dětští lékaři - pediatři i specialisté - zubaři, gynekologové, oční, internisté, kožní, fyzioterapeut, urologie, ušní, nosní, krční), lékárny, banka, 2 základní školy s jídelnou a družinou pro děti, několik mateřských škol státních i soukromých vč. anglické školy i školky, mateřské centrum, lidová škola umění, dětský pěvecký sbor, možnosti hlídání dětí, řada zájmových kroužků pro děti i dospělé sportovního i uměleckého zaměření, např. keramika, dramatický kroužek, žonglování, minidílny, Sokol, Skaut, Junák, Český svaz včelařů, svaz důchodců, svaz zahrádkářů, rybářský svaz, možnost aktivit pořádaných křesťanskou mládeží, kostel, modlitebna Církve Bratrské atd. Dále zde naleznete řadu výborných restaurací, cukrárny, supermarkety - Tesco, Penny, Albert, specializované obchody, vinotéka s prodejem sýrů, oční optika, obchod s cyklistickým vybavením, cykloservis, autoservisy, pneuservisy, skvěle vybavené želežářství pro kutily, instalatérské potřeby, rybářské potřeby, zahradnictví, prodejny obrazů a květin, obchod se zdravou výživou, papírnictví atd., salony krásy, kosmetiky, relaxační centrum, kadeřnictví, pravidelné farmářské trhy, knihovnu, poštu, městský úřad, městskou policii, hasiče, Club Kino (kino, divadlo, hudební koncerty, taneční párty a představení, pravidelný mezinárodní jazzový festival), divadelní spolky, řadu kulturních a společenských akcí, taneční a šermířské skupiny, modeláře, kurzy jógy, tance, zumby  atd. Jsou zde rovněž rozsáhlé možnosti sportovního vyžití, např. upravené trasy pro in-line bruslení, skatepark, sportpark a bikrosová dráha, krásná cyklostezka podél Berounky, po které dojedete do centra Prahy i na Karlštejn, fotbalová hřiště, hřiště na házenou, streetbal, volejbal, beach volejbal, nohejbal, krytý zimní stadion (oddíl ledního hokeje, oddíl krasobruslení, veřejné bruslení), několik tenisových klubů a tenisových hal, stolní tenis, lakros, karate i dětské plavání, projížďky na koních, městská písečná pláž u Berounky. Možnost sjíždění řeky na lodích, rybaření - Berounka. Snadná a rychlá je i dostupnost golfových hřišť v okolí. Každoročně se zde koná Mariánská pouť a několik cirkusových představení.
Z Černošic je výborné a rychlé dopravní spojení do Prahy, Berouna, Plzně či na ruzyňské letiště (denní i noční napojení na pražskou integrovanou dopravu, autobusy, vlakové spojení). Díky pravidelnému vlakovému spojení s Prahou v rámci pražské integrované dopravy s častými intervaly zhruba po 15 min jste za 13 min. na Smíchovském nádraží a za 22 min. na Hlavním nádraží v Praze. Do centra Prahy se tak dostanete rychleji než z mnoha míst v Praze. Autem se dostanete do centra Prahy za cca 20 minut.
Zastávka autobusu pražské integrované dopravy je vzdálena cca 300 m.

V rámci pronájmu je dispozici předzahrádka i zahrádka za domem, dvougaráž s dálkově ovládanými sekčními vraty, balkon s překrásným výhledem, terasa, 2 luxusně zařízené koupelny, v 1NP s hydromasážním sprchovým koutem a ve 2NP v hydromasážní vanou pro 2 osoby, komora, technická místnost s plynovým kotlem a s ohřevem teplé vody. Dispozice: 1. nadzemní podlaží - obývací pokoj s kuchyňským koutem , koupelna s dvojumyvadlem, hydromasážním koutem a WC, technická místnost, komora, chodba-zádveří, dvougaráž, terasa, předzahrádka, zahrádka za domem. 2NP - pokoj č.1 - ložnice, pokoj č.2 - ložnice, pokoj č.3 - např. pracovna, koupelna s hydromasážní vanou pro 2 lidi, umyvadlem a WC, balkon, 3NP - půda s úložným prostorem. Moderní luxusní kuchyňská linka Wenge se sklokeramickou varnou deskou, troubou, digestoří a barovým pultem láká k vaření nejlahodnějších specialit. K dispozici jsou vestavěné šatní skříně. Skvělá orientace vůči světovým stranám umožňuje vychutnat si příjemné posezení, opalování nebo grilování na terase či balkóně a zároveň dostatek slunečních paprsků v obytných místnostech. Profesionálem sladěný interiér s luxusními interiérovými dveřmi a moderními svítidly. Svítidla byla navržena architektem. Schodiště je osvětleno mj. i pomocí zabudovaných světel ve zdi. Povrchy podlahy jsou řešeny luxusní keramickou dlažbou a plovoucími podlahami.

Megarychlý internet k dispozici.

Místo nabízí ideální podmínky pro ty, kteří chtějí bydlet v lokalitě obklopené přírodou a CHKO Český kras a zároveň nabízející nadstandardní občanskou vybavenost a skvělou dostupnost Prahy a letiště.
Domácí mazlíčci po dohodě s majitelem.

 

Nájemné: 28.990,- Kč/měs.(kalkulováno pro 2 dospělé osoby) (NEPLATÍTE ŽÁDNOU PROVIZI)

Tel.: +420 603 816 008 

e-mail: perso[zavináč]perso.cz